Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si
originál

Kdy svoji práci děláte opravdu dobře? Když vás začne kopírovat konkurence.

Dobrá základna
skvělá
stabilita

Stabilita stojanu je klíčová pro zajištění bezpečného provozu.

Základna a hmotnost • Základna pojme šest betonových bloků o celkové hmotnosti 174 kg. Celková hmotnost stojanu je více než 200 kg, což stojanu zajišťuje vynikající stabilitu.

Nastavitelné nohy • Základna je vyrobena z pevných hliníkových profilů a je navíc vybavena 8 nastavitelnými nohami, díky kterým je stojan stabilní i na nerovném povrchu.

Čistý design • Díky velmi nízkému profilu a vyměnitelnému hliníkovému panelu, který zakrývá závaží, má základna čistý a dokončený vzhled. Panel navíc poskytuje další plochu pro vaše fotografie a informace.

Vše drží
elegantní
rám

Rám musí být pevný a udržet tiskovou desku, ale i jednoduchý, aby neodváděl pozornost.

Jednoduchost • Rám má minimalistický vzhled a jednoduchou konstrukci. K jeho přepravě i sestavení stačí jedna osoba. Nepotřebujete vysokozdvižné vozíky ani nákladní auta. Některé spoje můžete dokonce sestavit úplně bez nářadí.

Přesnost a detail • Všechny díly jsou vytvořeny pomocí vysoce přesných CNC strojů. To nám umožňuje vyrobit složité díly s přesností na setiny milimetru. Díky tomu jsou otvory pro nýtovací matice vyříznuty ve tvaru šestihranu, aby se nýty neožvýkaly a neuvolňovaly se.

Nakonec je to
fotka,
která nejvíc zaujme

Silné jádro • Tiskneme na hliníkové kompozitní desky, obecně známé jako DiBond. Sendvičová konstrukce desek s PU/PE jádrem, které je kryté hliníkovou fólií o tloušťce 0,21 mm, zajišťuje stabilitu tisku a pevnost panelu za každého počasí.

Variabilní velikost • Tiskové panely mají rozměry 150 x 150 cm. Vycházejí z nejdostupnějšího rozměru desek DiBond, takže vzniká minimum odpadu. Čtvercový tvar navíc neomezuje grafiky na horizontální nebo vertikální návrhy.

Je vždy lepší
vypadat dobře

Úkolem stojanu je důstojně prezentovat obsah. Věříme, že proto musí být stojan nejen funkční, ale také příjemný na pohled. Správné rozměry, tvar stojanu, špičkové materiály a zpracování... to vše dotváří celkový dojem.

Montáž, přeprava, skladování?
Bez problémů

Stojany jsou určeny pro různá místa. S ohledem na to jsou navrženy tak, aby šly snadno rozebrat a přemístit. Všechny díly jsou vyrobeny z lehkých hliníkových profilů, takže se snadno nosí. Díky použití CNC strojů při výrobě je i montáž bez problémů, protože každý díl, každý spoj je vyroben s maximální přesností. Všechno přesně sedí.