Przejdź do treści

Design, který
oceníte

Mimo nespočet malých, neviditelných detailů je stojan například navržen tak, aby se dal kompletně rozložit.
Na převoz deseti stojanů Vám postačí větší dodávka a instalaci lehce zvládne jedna osoba.

Masivní základna,
skvělá
stabilita stojanu

Za každého počasí, jedno jestli ve městě nebo národním parku

Základna a hmotnost • Základna stojanu pojme šest betonových bloků o celkové hmotnosti 174 kg. Celý stojan pak váží více než 200 kg, což zajišťuje vynikající stabilitu.

Nastavitelné nohy • Rám základny tvoří pevné hliníkové profily a je osazený 8 nastavitelnými nohami. Ty zajišťují maximální kontakt s pokladem i na nerovném povrchu.

Čistý design • Díky velmi nízkému profilu a vyměnitelnému hliníkovému panelu, který zakrývá závaží, má základna čistý a vizuálně dotažený vzhled. Panel navíc poskytuje další plochu pro vaše fotografie a informace.

Fotografie vyměníte v
minutě.
Stačí Vám dvě ruce

Jednoduchost • Na každý stojan je možné umístit dva panely s fotografiemi nebo grafikou. Instalují se na vlastní pomocí dvou krycích lišt.

Bezpečnost • Panely jsou na rámu zabezpečeny dvěma pojistkami, které zabraňují jejich prohnutí a vytažení. Pro maximální ochranu je také možné krycí lišty vybavit bezpečnostními šrouby.

Odolnost • Rám na fotografie je svařen ze silnostěných hliníkových profilů. Rám je navíc doplněn středovým dílem, který zabraňuje poškození panelů s fotografiemi deformací nebo promáčknutím.

Nakonec je to Váš
projekt,
o který tu jde nejvíc

Tisk • Doporučenou technologií je voděodolný latexový tisk, který je extrémně odolný proti vyblednutí a poškrábání. S laminací garantuje stálost barev 5 let v exteriéru, v interiéru dokonce až 10 let.

Podklad • Tisky jsou laminovány na hliníkové kompozitní desky, běžně označovány jako DiBond. Tyto desky mají sendvičovou konstrukci s jádrem z PU/PE potaženým hliníkovou fólií o tloušťce 0,21 mm. Tato konstrukce zajišťuje maximální stabilitu panelů v jakémkoli počasí. Desky nevykazují deformace při vysokých teplotách a nekroutí se či nepraskají ani při nízkých teplotách.

Na celkovém dojmu nám
záleží

Úkolem výstavního stojanu je důstojně prezentovat obsah. Musí tedy být nejen funkční, ale také na pohled esteticky příjemný. Správné rozměry, tvar, kvalitní materiály a povrchová úprava, precizní zpracování. To vše dotváří celkový dojem jaký budou návštěvníci z Vaší výstavy mít.

Instalace, přeprava, skladování?
Bez problémů

Výstavy se často konají na různých, mnohdy velmi rozdílných místech. Od galerií nebo obchodních center, po parky či náměstí měst. S ohledem na tyto potřeby, jsou stojany navrženy s důrazem na jednoduchou montáž a transport. Všechny díly jsou vyrobeny z lehkých hliníkových profilů, snadno se s nimi manipuluje. Základny stojanů do sebe vzájemně zapadají, při přepravě nebo skladování je tak zabráněno jejich pohybu. Při výrobě maximálně využíváme moderní CNC stroje, umožňuje nám to navrhovat složité spoje zvyšující pevnost svárů nebo šrouby jištěných spojů. Každý díl je také vyroben s přeností na setiny milimetru, vše vždy dokonale sedí.